Prázdny
Prázdny
Prázdny

Webové stránky

Na webových stránkach našich klientov pracujú tí najlepší programátori, dizajnéri, marketéri, online špecialisti a mnoho iných skvelých ľudí. Vďaka tomu sme schopní aj z vášho nového webu vyťažiť maximum. Z nášho portfólia webových stránok vyberáme:

Prázdny

Fit blog


 

Minimalistický no zároveň intuitívne spracovaný blog so zameraním na zdravé fitness recepty zoradené do prehľadných kategórií. Súčasťou webu je filter na vyhľadávanie receptov podľa zvolenej kombinácie surovín. 

 

Stock debate challenge


 

Webová stránka vytvorená ako partnerský projekt aplikácie MicGoat. Cieľom webu bolo upovedomiť verejnosť o prebiehajúcej súťaži a oboznámiť súťažiacich s pravidlami a priebehom akcie. 

Doplnkové materiály k webovej stránke: newslettre, grafika na sociálne siete, letáky, pozvánky

Moulin hair


 

Prezentačná webová stránka vytvorená pre kadernícky salón Moulin Hair. Web obsahuje klasické podstránky s ponukou kaderníctva, cenník, novinky a objednávkový formulár. 

OC Cassovia


 

Redizajn webovej stránky obchodného centra Cassovia. Dizajn zachováva prvky vizuálnej identity obchodného centra, ktoré sú však spracované do moderného, minimalistického no funkčného dizajnu.  Web bol vytvorený v spolupráci s MacMike.

Doplnkové materiály k webovej stránke: billboardy, grafika na sociálne siete, roll-upy, plagáty

Villa Credo


 

Návrh jednoduchého webu- One Page pre hotel vo Vysokých Tatrách. Web bol navrhnutý s cieľom modernizovať vizuálny štýl už staršieho webu. Web má pomôcť užívateľovi zorientovať sa v ponuke hotela a získať základné informácie potrebné pri výbere ubytovania. Za pridanú hodnotu tohto webu považujeme rozsiahly prehľad okolitých atrakcií a turistických možností, ktoré tvoria akúsi pridanú hodnotu ubytovania v hoteli Villa Credo.

Tričká malých umelcov


 

Tvorba webovej stránky zameranej na potlač tričiek z detských kresbičiek. Pri tvorbe webovej stránky sme si dali za cieľ previesť návštevníka procesom tvorby, pričom nechýba ani sekcia na dizajn vlastného trička. 

Doplnkové materiály k webovej stránke: vizitky

Smalťák


 

Webová stránka vytvorená v spolupráci s OneClick predstavuje spojenie pekného s užitočným. Stavebným kameňom dizajnu tejto webovej stránky sú oblé tvary, ktoré spolu s písaným fontom vytvárajú pocit hravosti a elegancie.

Kreatívne oznamko


 

Táto kreatívna webová stránka má pomôcť študentom maturitných ročníkov s prípravami na slávnostné ukončenie štúdia. Dizajn je energický, pútavý a hravý. Presne taký, ako študenti končiacich ročníkov.

Doplnkové materiály k webovej stránke: plagáty/letáky